Росіянка Катерина Бабуєва, яка яро підтримувала вторгнення в Україну, втратила у війні чоловіка. Росіяни почали відчувати на собі плачевні наслідки кровопролитної війни з Україною, яку здебільшого яро підтримують. Потік цинкових трун у РФ триває безперервно вже понад два місяці. Показовий випадок стався з росіянкою та затятою українофобкою Катериною Бабуєвою.

Діалог.UA виявив її сторінку у російській соцмережі “Однокласники”. Бабуєва ще недавно у Мережі відкрито закликала до знищення України та ображала українців. “Скоро не буде ніякої України! Чекайте на гостей, хох*яри”, – писала росіянка, супроводжуючи свої пости сміливими смайликами. Проте зараз громадянці РФ не до сміху. Аватар на її акаунті замінено на фото запаленої жалобної свічки.

Бабуєва в Мережі плаче, що втратила дружина. Ймовірно, він загинув на одному із українських фронтів. “Мого милого більше немає. Господи, за що?” – запитує представниця країни-агресора. Варто зазначити, що Росія зазнає тяжких втрат у війні з Україною, яких не знала з часів закінчення Другої світової війни. Військово-політичне керівництво РФ цифри старанно приховує.

Проте, згідно з офіційними даними Генштабу ЗСУ, кількість ліквідованих солдатів РФ вже перевищила 23 тисячі людей лише вбитими. І це менш як за три місяці активних бойових дій.