Новостройки КиеваКвартири купують з різних причин: хтось одружується, в когось поповнення в родині, розлучаються або переїжджають в інше місто, просто поліпшують житлові умови. Придбання квартири завжди важлива подія. Для покупки квартири довгий час накопичуються кошти. І якщо очікування покупців не виправдовуються, для родини це може стати справжнім випробуванням.

{module Google Links}
Часто зі ЗМІ доводиться чути про зникнення компанії-забудовника, для покупців це справжня катастрофа. Чи можна придбати житло без проблем? Розглянемо деякі нюанси придбання нерухомості на первинному ринку.

Перша і головна складова — фінансова. На початку будівництва вартість квадратного метра, в більшості випадків, істотно нижче ніж при здачі будинку в експлуатацію. Для тих, хто готовий чекати — це можливість заощадити.

Ще одним плюсом є можливість зробити в будинку власне планування. У квартирі вторинного ринку це буде дорого, а іноді й неможливо — при реконструкції ви можете заважати сусідам.

І нарешті — квартири у новобудовах не мають довгої і заплутаною історії, тому перевірка юридичної чистоти квартири не викличе труднощів.

Зважуючи свої фінансові можливості треба мати на увазі те, що в залежності від місця розташування різниця вартості одного квадратного метра може становити 10-20%, різниця вартості в залежності від будівельного матеріалу (моноліт, каркас, цегла) може досягати 10-15%.

На що необхідно звернути увагу перед купівлею квартири?

На сайті компанії-забудовника дізнайтеся, скільки будинків уже побудовано, чи є у компанії вдалий досвід. Особливу увагу зверніть на компанії, які беруть на комунальне обслуговування свої новобудови — це може служити додатковою гарантією якості будівельних робіт і сумлінності забудовника. Оформляти квартири краще в центрах продажів забудовника. Перевіряйте репутацію компанії, час створення фірми, реалізовані проекти, плани компанії, форму власності, банки-партнери. Найкращою рекламою буде, якщо ваші родичі, друзі вже купили квартири у конкретної компанії, ви зможете з перших рук дізнатися необхідну інформацію.

Вартість нової квартири повинна відповідати середньоринковим цінам. Якщо будинок знаходиться на нульовому циклі будівництва, а ціна на 15% нижче середньоринкової, з високою часткою ймовірності можна сказати, що будинок може стати недобудованим. Зверніть увагу на комунікації об’єкта. В офісі компанії перевірте наявність узгодженої документації інженерних мереж (воду, каналізацію, електрику та ін.) Бажано переконатися, що будинок дійсно «росте», ведуться роботи.

Подобова оренда квартир вигідно відрізняється ціною від готелів. Ціна на квартиру подобово не залежить від кількості чоловік. Для гостей міста оренда квартир у Львові — це гарна можливість відпочити з комфортом, при цьому заощадивши свої кошти.

от admin